اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ دریافت کارت‌، محل‌ رفع نقص آن و تاریخ برگزاری‌ آزمون‌ كارشناسی‌ ارشد ناپيوسته‌ ۱۳۹۷

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ دریافت کارت‌، محل‌ رفع نقص آن و تاریخ برگزاری‌ آزمون‌ كارشناسی‌ ارشد ناپيوسته‌ ۱۳۹۷


الف‌) برگزاری آزمون و پرينت كارت شركت در آزمون
اين آزمون صبح و بعدازظهر پنجشنبه مورخ ۰۶/۰۲/۹۷ و صبح جمعه مورخ ۰۷/۰۲/۹۷ بر اساس اطلاعات مندرج بر روی کارت داوطلبین برگزار می گردد.
كارت شركت در آزمون روز دوشنبه مورخ ۰۳/۰۲/۹۷ برای مشاهده و پرينت بر روی سايت سازمان سنجش به نشانیww.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد رهگيری) نسبت به پرينت كارت خود اقدام نمايند. به منظور شركت در آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و نیز اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس دار الزامی است.
داوطلبان متقاضی رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) لازم است كارت شركت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نيز از سايت اين سازمان پرينت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی كارت مراجعه نمايند.
ب-كنترل مندرجات كارت شركت در آزمون
داوطلبان درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است به شرح زير اقدام نمايند.
۱) در صورت مغایرت‌ زبان‌ خارجی‌ مندرج‌ در كارت‌ آزمون داوطلب با زبان‌ خارجی‌ وی‌ كه در ثبت‌ نام‌ اينترنتی انجام شده، و يا در صورت مشاهده اختلافی در معلوليت، لازم است داوطلب از روز سه شنبه ۰۴/۰۲/۹۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايد.
۲) در صورت مشاهده مغایرت مندرجاتی‌ از جمله نام رشته تحصيلی، نام محل تحصيل و معدل دوره كارشناسی با اطلاعات وارد شده در ثبت‌نام اينترنتی، ضروریست داوطلب جهت اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ ۰۷/۰۲/۹۷ به سايت اينترنتی سازمان سنجش قسمت ويرايش اطلاعات كارت مراجعه و از آن طريق اقدام شود.
۳) چنانچه داوطلبان متقاضی گزينش در رشته‌های دانشگاه پيام نور و موسسات غيرانتفاعی می ‌باشند لازم است در زمان تكميل فرم انتخاب رشته اينترنتی در اين خصوص طبق اعلام اين سازمان اقدام نمايند.
ج ‍- معدل
معدل مندرج در كارت شركت در آزمون داوطلبان، بر اساس ثبت‌نام اينترنتی كه توسط خود داوطلبان انجام شده، درج شده است، لذا داوطلبان لازم است در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و نسبت به ويرايش معدل خود اقدام نمايند. بديهي است در غير اينصورت مسئوليت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص داوطلب بوده و هيچگونه عذری در اين مورد پذيرفته نیست.

**********

گروه آموزشی و خدمات مسافرتی اولدوز توریسم:
۱- برگزارکننده کلاس های آمادگی کنکور ارشد جهانگردی و جغرافیای توریسم
۲- برگزارکننده کلاس های تور لیدری و مدیر فنی
۳- ارائه جزوات آمادگی کنکور ارشد جهانگردی و جغرافیای توریسم
۴- ارائه مقالات و کتب الکترونیکی
۵- مجری مستقیم تورهای آذربایجان و ترکیه
شماره تماس: ۶۶۸۹۰۶۸۹-۰۲۱ ، ۰۹۳۰۶۹۰۵۴۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *