ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته ۹۸ شروع شد

برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته  ۹۸ تا پایان مطلب همراهمون باشید

با اعلام سازمان سنجش کشور ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته از امروز ۱۶ آذر ماه ۹۷ شروع شده و تا یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷ ادامه خواهد داشت.

برای ثبت نام ابتدا می بایست به لینک زیر رفته و یک کد ۱۲ را خریداری کنید: (هزینه هر کد ۴۵ هزار تومان می باشد)

لینک خرید کد ۱۲ رقمی 

سپس با در دست داشتن کد ۱۲ رقمی می بایست از همان لینک با وارد کردن کد و رمز امنیتی وارد پروسه ثبت نام شوید.

نکته: شما حداکثر توان شرکت در دو رشته را خواهید داشت و برای شرکت در هر کدام نیاز به یک کد ۱۲ رقمی دارید که باید خریداری کنید.

نکات مهم در فرم ثبت نام کنکور ارشد ناپیوسته ۹۸ :

۱- برای یافتن کد های رشته و یا دانشگاه و … که در کنار آنها یک علامت ذره بین قرار داده شده فقط کافیست روی آن کلیک کرده و کد مورد نظر خودتون رو با وارد کردن نام رشته یا نام دانشگاه بیابید.

۲- تاریخ دقیق اخذ مدرک کارشناسی و یا معدل فارق التحصیل برای افرادی که هنوز درس خودشون رو تموم نکرده اند یخورده دارای ایهام می باشد که می بایست در تاریخ دقیق اخذ مدرک کارشناسی تاریخ ۹۷/۱۱/۳۱ رو وارد کرده و در بخش معدل می بایست مقدار معدل کل خود در تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ را وارد کنید.

۳- یک نکته مهم برای پسر ها در فرم بخش نظام وظیفه می باشد که می بایست کد نظام وظیفه رو وارد کنند که اصلا نگران نباشند. منظور از کد نظام وظیفه یک کد از ۱ تا ۱۱ هست که با توجه به نوع مشمولیت خود باید آن را وارد کنند.

برای پیدا کردن کد نظام وظیفه کافیست تا از دفترچه شماره ۱ کنکور ارشد ناپیوسته رو دانلود کرده و بخش مقررات وظیفه عمومی در صفحه ۳ را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه کنکور ارشد ناپیوسته سال ۹۸

پس از تکمیل فرم ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و می بایست تا مشخص شده دقیق تاریخ دریافت کارت آزمون و حوزه امتحانی منتظر اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش بمانید.

برای اطلاع از آخرین اخبار سازمان سنجش در مورد کنکور ارشد جهانگردی می توانید وب سایت و کانال تلگرامی ما را دنبال کنید.

موفق و پیروز باشید – گروه آموزشی اولدوز توریسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *